GRUPY SZKOLNE, KOLONIE

 

WYCIECZKI SZKOLNE PIENINY, BESKID SĄDECKI

 

Witamy w świecie niesamowitej PRZYGODY!!!  

 

ZAJĘCIA LINOWE są dla dzieci i młodzieży znakomitym sposobem spędzania wolnego czasu. Jako element programów szkolnych świetnie rozwijają wśród uczniów samodzielność, opanowanie, wytrwałość w pokonywaniu przeszkód, szybkość reakcji, zwinność, przełamywanie barier, a także współpracę w grupie. Zajęcia te pozwalają na walkę z własnymi słabościami, lękami. Opiekunowie i nauczyciele zauważają, że takie zajęcia pozwalają młodym ludziom odkryć swoją wartość, przezwyciężyć lęki i wspaniale uczą odpowiedzialności za innych w zespole. A więc rozwijają te umiejętności u młodych ludzi, które są bardzo przydatne w codziennym życiu.

Proponujemy PAŃSTWU realizację takich zajęć w Parkach Rozrywki ABlandia, największych tego typu parkach na POŁUDNIU Polski. Z nami będą to niepowtarzalne chwile dla uczniów!

 

Stawiamy na PROFESJONALIZM i 100% BEZPIECZEŃSTWA!

 

Zabawa z nami jest BEZPIECZNA gdyż:

 • Park został skategoryzowany wg kategorii E opisanej w normie PN-EN 15567-1, gdzie E oznacza najwyższy poziom bezpieczeństwa tzw. asekuracja ciągła - system bezwypięciowy - uczestnicy przed wejściem na trasę linową zostaną wpięci przez instruktora do systemu asekuracyjnego i wypięci dopiero po przejściu całej trasy. Nie ma możliwości wypięcia się z systemu asekuracyjnego podczas pokonywania trasy linowej.
 • Park został wykonany wg międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT i przechodzi coroczne przeglądy dokonywane przez firmy zewnętrzne
 • Używamy atestowanego sprzętu renomowanej firmy PETZL i Singing Rock
 • Nasza kadra instruktorska przeszła profesjonalne szkolenia

 

ZOBACZ jak działa nasza asekuracja - FILM INSTRUKTAŻOWY: 

 

 

 

RODZICU, NAUCZYCIELU – nie musisz się już martwić o dzieci/podopiecznych podczas zabawy w parku linowym!

 

PRZYGODA, EDUKACJA I ZABAWA !!!

Nauka poprzez zabawę i doświadczenie!

Pobyt w naszym parku to idealna propozycja aktywnego wyjazdu szkolnego dla dzieci i młodzieży, z elementami edukacji, umożliwiającego również w atrakcyjny sposób poznanie technik alpinistycznych. Namacalnym staje się uczucie odwagi, które pomaga im w pokonaniu wewnętrznych barier i uczy kooperacji oraz zachowania w grupie.   

Opinie  Opiekunów, Nauczycieli:

"Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z pobytu u Państwa, zarówno z samego programu, jak i z obsługi. Wszyscy instruktorzy byli dla nas naprawdę bardzo mili i pomocni, jeśli chodzi o obsługę, to nie moglibyśmy życzyć sobie nikogo innego. Wybieramy się do Państwa za rok, dlatego że Państwa oferta naprawdę dobrze pasuje do młodych osób takich jak nasi studenci"

" Tak, zarówno młodzież jak i wychowawcy byli bardzo zadowoleni!!! Sprzęt solidny i Kadra Parku - SUPER!!! Bardzo dziękujemy i ... do zobaczenia!"

 

 

 

OFERTA na rok 2024:

 

WYMAGANIA: Minimalne zamówienie 1000 zł

ORGANIZATOR: Szkoła, inna placówka dydaktyczna lub biuro turystyczne.

OPIEKUNOWIE: 1 na 15 uczestników gratis

 

  

OFERTA WAKACYJNA – KOLONIE 2024

 Oferta dotyczy dni od pon-pt

 

GRUPY od 15 os.

proponowany START: godz. 9:00 - w godzinach porannych mniejszy jest ruch klienta indywidualnego

 

> przejście wybranej trasy linowej (w przypadku trasy SMYK -dwukrotne przejście) lub Strefa Juniora- średni czas pobytu 2-3h  -  (w przypadku deszczu możliwość ustalenia innego terminu lub zabawa w Ninja Parku-dotyczy Krościenka n.D (1,5h))

CENNIK:

    > wcześniejsza rezerwacja i przedpłata:  cena 44 PLN/ 1 os. 

    > na miejscu płatność: cena 48 zł/1 os.

 

> pakiet DWÓCH atrakcji (trasa linowa dostosowana do wieku + jedna z atrakcji (skok na wahadle BigSWING, 1x zjazd na trasie zjazdowej, skok na QUICKFLIGHT lub Strefa Juniora dla najmłodszych)–  -  średni czas pobytu 2,5-4h

CENNIK:

    > wcześniejsza rezerwacja i przedpłata : cena 66 PLN/ 1 os. 

    > na miejscu płatność: cena 70 zł/1 os.

 

Rękawiczki jednorazowe: 5 zł/PARA

 

Dane do przelewu:

AB Spółka z o. o. ul.Wiśniowieckiego 125, 33-300 Nowy Sącz

nr konta 69880500090022166520050001

kwota: .....................................

tytuł: przedpłata  Park w ..................., grupa................, w dniu......................

 

kontakt telefoniczny:

tel: 662-078-276 

mail: park@ablandia.pl

Wymagana wcześniejsza rezerwacja i wpłata zadatku.

 

 

OFERTA WIOSNA, JESIEŃ - GRUPY SZKOLNE  

 

CENNIK PAKIETÓW SZKOLNYCH dla klas IV-VIII szkoły podst, szkół średnich:

 1. Przejście wybranej trasy linowej: dla grup >= 15 os.  44 zł/ 1 os.  (minim.kwota zamówienia: 1000 zł)- w przypadku trasy Żółtej i Smyk- 2-krotne przejście

 2. Pakiet 2 ATRAKCJI:  dla grup >= 15 os.  66 zł/ 1 os.,  

  -  przejście trasy linowej dostosowanej do wieku + jedna z atrakcji do wyboru: skok na wahadle BigSWING lub 1x trasa zjazdowa lub skok na QUICKFLIGHT lub dla młodszych zabawa na Strefie Juniora - atrakcja jest wybierana na miejscu indywidualnie przez uczestników,  

 3. Pakiet 3 ATRAKCJI:  dla grup >= 15 os.  80 zł/ 1 os., 

  -  przejście trasy linowej dostosowanej do wieku + dwie z następujących atrakcji do wyboru: skok na wahadle BigSWING, 1x trasa zjazdowa, skok na QUICKFLIGHT lub dla młodszych zabawa na Strefie Juniora- atrakcje są wybierane na miejscu indywidualnie przez uczestników,

 4. NINJA PARK : 45 zł/2h/ 1 os

         Rękawiczki jednorazowe: 4 zl/PARA

 

UWAGA: W przypadku dużych opadów deszczu istnieje możliwość realizacji programu alternatywnego pod zadaszeniem w Ninja Parku w Krościenku n/D.

 

DODATKOWO POCZĘSTUNEK:

> kiełbasa z grilla, pieczywo, musztarda, ketchup, herbata, woda z cytryną: 25 zł /os.

> nuggetsy + frytki (150g) + soczek 0,2l+ woda z cytryną: 15 zł/os.

 

Istnieje możliwość WYNAJĘCIA GRILLA z opałem: 170 zł/1h.

 

 

CENNIK PAKIETÓW SZKOLNYCH dla przedszkoli, klas I-III szkoły podst:

 1. STREFA JUNIORA:  44 zł/ 1 os/ 2,5 h zabawy  (w przypadku deszczu alternatywna zabawa w Ninja Parku 2h- dotyczy Krościenka n/D)

 2. NINJA PARK (dotyczy Krościenka n/D): 45 zł/os/ 2 h zabawy 

 3. PRZYGODA TARZANA  (Strefa Juniora + 1 przejście w uprzęży na Trasie Żółtej lub SMYK): 66 zł/ 1 os.,  - ok.3,5 h zabawy, 

 

 

 

UWAGA:

Ceny dla grup szkolnych są dostępne tylko w dni powszednie.

 

kontakt telefoniczny:

tel: 662-078-276

mail: park@ablandia.pl

Wymagana wcześniejsza rezerwacja i wpłata zadatku- nie mniej niż minimum logistyczny 1000zł. Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką lub kartą

 

 

 

 

 

kontakt telefoniczny:

tel: 662-078-276 

mail: park@ablandia.pl

Wymagana wcześniejsza rezerwacja i wpłata zadatku.

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem! Wszystkie urządzenia są sprawdzane przed każdym otwarciem parku dla uczestników. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy ukończyli profesjonalne szkolenia. Dodatkowo naszym ATUTEM jest BEZWYPIĘCIOWY SYSTEM ASEKURACJI, który gwarantuje bezpieczeństwo uczestników. Zanim uczestnicy zabawy wejdą na trasy linowe, zostają wyposażeni w profesjonalny, atestowany sprzęt asekuracyjny (uprzęże pełne, lonże, karabinek z rolką, hak Belay System i kask) i przechodzą krótki instruktaż z zasad korzystania z parku. Po czym po czujnym okiem instruktora rozpoczynają swoją przygodę na trasie linowej. Stawiamy na bezpieczeństwo i profesjonalizm! 

UBIÓR

Zalecamy ubranie wygodnych sportowych ubrań, butów sportowych lub sandałów sportowych (muszą mieć pasek wokół pięty, klapki są niedozwolone) i odpowiedni strój do pogody. Nie należy nosić biżuterii, takich jak długie kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki itp. Należy również mieć związane włosy. 

Co jeśli PADA DESZCZ?

Drodzy opiekunowie! Nie obawiajcie się, deszcz nie przeszkadza w realizacji programu! Trzeba tyko pamiętać o kurtce przeciwdeszczowej. Jedynie wichura i burza są czynnikami uniemożliwiającymi zabawę w parku, ale one z reguły szybko przechodzą, można więc spokojnie je przeczekać, po czym kontynuować zabawę.

ZGŁOSZENIA REZERWACYJNE

Po wyborze jednego z proponowanych programów prosimy o zgłoszenie rezerwacji terminu pobytu na adres park@ablandia.pl wypełniając załączony formularz zgłoszeniowy. Wymagane jest wpłacenie zadatku w wysokości 40%.

FORMULARZE

Aby w pełni przygotować się na przyjazd do naszego parku prosimy o zapoznanie się z regulaminem parku, wypełnienie oświadczenia dla nauczycieli oraz przywiezienie go na park. W ten sposób szybko i sprawnie można będzie rozpocząć zabawę na parku.

 

FORMULARZ REZERWACYJNY DLA SZKÓŁ NA OKRES POZAWAKACYJNY >>>

FORMULARZ dla OPIEKUNÓW>>>

OŚWIADCZENIE DLA OSÓB DOROSŁYCH>>>

REGULAMIN PARKÓW LINOWYCH >>>

 

 KONTAKT

+ 48 18 547 44 44, +48 662 078 276

 

OFERTA ZIMOWA 2024 - FERIE - GRUPY SZKOLNE  

 

NINJA PARK (Krościenko n/D)

Cena 45 zł/ 2h /1 os.  - grupy pow. 20 os. (start: między 9:00 a 11:00)

 

Wymagana wcześniejsza rezerwacja i wpłata zadatku  w wysokości 50% zamówienia. 

 

Zapraszamy! ⛄❄️⛄❄️⛄