DLA FIRM

 

WYJAZD INTEGRACYJNY w GÓRACH!

 

Najlepsze MIEJSCE NA REALIZACJĘ ODJAZDOWYCH IMPREZ INTEGRACYJNYCH w GÓRACH, FIRMOWYCH i nie tylko, w PIENINACH i BESKIDZIE SĄDECKIM!

 

Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę pełną wrażeń, weźcie udział w dowolnym naszym super projekcie z zaproponowanych programów. To emocje w najczystszym wydaniu!

 

Parki ABlandia znajdują się w południowej części Polski, w Małopolsce, w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, w Rytrze i Krościenku n.Dunajcem.

Niesamowite walory przyrodnicze tych miejsc i niepowtarzalny mikroklimat z infrastrukturą naszych Parków stanowią doskonałe miejsce rozrywki i wypoczynku.

Dodatkowym atutem jest bogate zaplecze hotelarskie w ośrodki konferencyjno-szkoleniowe, co daje możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju eventów w wymarzonych warunkach.

Naszym celem jest uczynienie wszystkiego by nasi Klienci czerpali maksimum satysfakcji z każdej chwili spędzonej w parku, dlatego też Adrenalina, Energia, Radość i Dobra Zabawa to najlepsze określenia jakie opisują klimat naszych parków.

 

CO NAS WYRÓŻNIA WŚRÓD INNYCH:

> Różnorodność atrakcji – oferujemy zarówno atrakcje wysokościowe jak i naziemne, w tym atrakcje jakich nie dostaniecie nigdzie indziej!

> Infrastruktura parku – na terenie parku znajduje się zaplecze gastronomiczne, altana grillowa, toalety.

> Wysokiej jakości sprzęt – używamy atestowanego sprzętu asekuracyjnego firmy Petzl oraz Singing Rock

> I to wszystko przy miłej i fachowej obsłudze – nad bezpieczeństwem uczestników czuwa kadra doświadczonych instruktorów, zafascynowanych wspinaczką skałkową oraz wszelkimi alternatywnymi zabawami na wysokości.

 

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju imprez takich jak:

> PIKNIKI FIRMOWE dla całych rodzin

> IMPREZY INTEGRACYJNE

> EXTREME TEAM BUILDING

> EVENTY FIRMOWE

> WYPRAWY kilkudniowe

> WYCIECZKI połączone ze zwiedzaniem

 

Dodatkowo dla zakładów pracy oferujemy możliwość zakupienia np. w ramach funduszu socjalnego, karnetów wstępu na atrakcje naszych parków.

 

Jesteśmy przekonani, że wysoko Państwo ocenicie ofertę, część aktywności jest realizowana na unikalnych urządzeniach, które są w praktyce niedostępne poza naszą lokalizacją. Gdyby jednak ten argument Państwa nie przekonał pozwolimy sobie na kilka słów reklamy :-).

Od 9 lat prowadzimy imprezy integracyjne, oparte również na zajęciach team building. Są one każdorazowo dostosowane do potrzeb konkretnej grupy uczestników, oraz celów biznesowych jakie chce zrealizować dana firma. Nasi trenerzy zarządzając w dużych korporacjach o znacznie rozbudowanej strukturze organizacyjnej, niejednokrotnie w przeszłości korzystali z różnego typu szkoleń oraz określali zapotrzebowanie na tego typu szkolenia dla podległej kadry, w tym kadry managerskiej, określając cele do realizacji w szkoleniach outdoor.

 

Kilka rekomendacji naszych Klientów:

„Organizacja pobytu w Rytrze była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Grupa nasza będzie miała bardzo przyjemne wspomnienia z wyzwań i przygody przeżytej w Rytrze. Pan Paweł wykazał się pełnym profesjonalizmem i cierpliwością. Gdybym miał firmę w tej branży z pewnością chciałbym go zatrudnić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług oraz współpracy. Wspinaczka przy pełni księżyca była wyjątkową atrakcją. Zapewne skorzystamy ponownie z atrakcji parku w przyszłym roku.”

„Jak do tej pory to echa wspomnień nie mijają, było baaaaaardzo dobrze, szkoda tylko, że ten przegrany mecz z Czechami  popsuł humory na chwilkę.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich za moc wrażeń i fachową opiekę, pozdrawiam serdecznie i wielkie dzięki w imieniu nas wszystkich.”

„Jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie tak profesjonalnego spotkania rywalizującego pomiędzy drużynami. Moi ludzie byli pod wielkim wrażeniem w jak ciekawy sposób można pokonać bariery strachu i lęku. Wrócili dziś do pracy odmienieni , pełni wiary w siebie i zrozumieli że siła jest w zespole.
Bardzo dziękuję za umożliwienie im popatrzenia na siebie od innej strony. Takie doświadczenia są nam potrzebne w dniu codziennym. „

"Impreza była doskonała! Wszyscy świetnie sie bawili i byli zaskoczeni ze tak dobrze wszystko było zorganizowane.
Doskonale miejsce na zabawę naprawdę. Bede polecal panstwa miejsce innym"

"W imieniu swoim jak i pracowników chciałabym bardzo podziękować za bardzo miłe przyjęcie naszych pracowników w Ablandii.Jesteśmy bardzo zadowoleni ,że zdecydowaliśmy się przyjechać do Państwa. Fantastyczne miejsce na zabawę, integrację jak i  dreszczyk emocji i adrenaliny. Podziękowania dla wspaniałych instruktorów za organizację , opiekę nad pracownikami oraz za cierpliwość. Szczególne podziekowania dla Pana Dawida naszego opiekuna. Myślę ,że dzięki Panu Dawidowi niektórzy pracownicy pokonali strach i zdecydowali sie skorzystać z atrakcji , chociaż początkowo planowali tylko siedzieć przy grillu " 

" Jeszcze raz bardzo chciałam podziękować za zorganizowanie dla nas atrakcji w Rytrze. Przyznam szczerze, że ogólna organizacja, wymyślenie konkurencji i opieka nad nami przewyższyła moje oczekiwania. Ja osobiście przekroczyłam kilka swoich granic. 😊"

 

Zaufali nam m.in.

- firma Unimil

- firma Winkelmann

- firma Orlen Oil

- firma Hormann Legnica

- firma Media Markt Kraków, Nowy Sącz

- firma BRAWO

- firma Delphi Poland

- firma Coca-cola HBC

-firma Saint-Gobain Construction Products Polska

- firma MARS

- firma ABB sp

-firma PGNiG Kielce

-firma JAKON

-firma SITA Nowy Sącz

-firma IBM 

-ZUS Tarnów

-Firma Wiśniowski 

-Firma POLCOM

 

Poniżej prezentujemy PRZYKŁADOWE PROGRAMY,  jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, możemy skonstruować ofertę uszytą na Państwa miarę, dostosowując ją do Państwa potrzeb:

 

PRZYKŁADOWE PROGRAMY:

 

 

INTEGRACJA WIOSNA - LATO - JESIEŃ

 

Program PARK LINOWY

Czas trwania: 3,5- 4 h  (czas uzależniony od ilości osób)
Miejsce realizacji: Rytro, Krościenko n.D
Zapewniamy: atestowany sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, hak, rolkę, kask), jednorazowe rękawiczki, opiekę certyfikowanych instruktorów.

ATRAKCJE PROGRAMU   (4 do wyboru):

 • Do wyboru 1 z tras linowych (Zielona lub Niebieska lub Czerwona lub Czarna (Rytro))
 • Trasa Zjazdowa 
 • Wahadło BigSWING
 • skok QUICKFLIGHT - skok pionowy z 13m gwarantujący ekscytujące doświadczenie swobodnego spadania (atrakcja dostępna tylko w Krościenku n/D)

 

                 

 

Program PRZYGODA EXTREME

Czas trwania: 4 h
Miejsce realizacji: Rytro, Krościenko n.D
Zapewniamy: atestowany sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, rolkę, hak, kask), jednorazowe rękawiczki, opiekę certyfikowanych instruktorów.

 

PROGRAM:

Program opiera się na nielimitowanym korzystaniu z atrakcji parku w określonym czasie. Każdy korzysta z tego na co ma ochotę. Chcecie, próbujecie swoich sił na każdej atrakcji, natomiast jeśli coś szczególnie przypadnie Wam do gustu, koniec zabawy będzie tylko kwestią końca ustalonego czasu :-) .

Program obejmuje możliwość dowolnego korzystania z następujących atrakcji:

> Trasy linowe: ZIELONA, NIEBIESKA, CZERWONA, CZARNA

> Trasa Zjazdowa Pajęczak/ ZipLine

> Wahadło BigSWING

> QuickFlight - /Krościenko n/D/

 CATERING:

W trakcie trwających zmagań linowych, istnieje możliwość podania dań grillowych.  

 

                      

 

 

Program TEAMBULDING - ADRENALINA CUP!

Czas trwania: ok.4,5h 
Miejsce realizacji: Rytro, Krościenko n.D
Zapewniamy: atestowany sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, rolkę, hak, kask), jednorazowe rękawiczki, opiekę certyfikowanych instruktorów.

 

PROGRAM:

Program prowadzony jest w formie rywalizacji drużynowej. Liczy się współpraca zespołowa i zaangażowanie uczestników. Na początek prowadzący konkurencje przedstawia zasady zabawy, po czym dochodzi do podziału uczestników na grupy i zaczyna się rywalizacja. Wygrywa grupa, która zdobędzie największą ilość punktów.

W zależności od ilości uczestników konkurencje są wybierane spośród poniższych:

> Przejście przez jedną z tras linowych, łatwiejszą lub trudniejszą

> Zdobycie Trasy Zjazdowej

> Skok na Wahadle BigSWING

> Skok swobodny QuickFlight -/Dostępność Krościenko n.D./

> Kombinacja wspinaczkowa -/Dostępność Krościenko n.D./

> Wyścigi w spodniach potrójnych

> Minigolf -/Dostępność Krościenko n.D./

> Stanowisko łucznicze

> Przeprawa przez rzekę

> RUROCIĄG

> KONKURENCJE DRWALA

> Wyścig w nartach wieloosobowych 

> Skrzynki

 

CATERING:

W trakcie trwających zmagań linowych, istnieje możliwość podania dań grillowych.

 

 

                 

 

 

Program PARK LINOWY + RAFTING na DUNAJCU

Czas trwania: ok.6 h
Miejsce realizacji: Krościenko n.D

Proponujemy połączyć integrację w naszych parkach z RAFTINGIEM. Niezapomniane emocje, adrenalina i piękne widoki będą Wam nieodłącznie towarzyszyć w trakcie czekającej Was przygody! Oferta, którą przygotowaliśmy spełni oczekiwania tych, którzy lubią aktywności na wodzie, podziwianie widoków jak również tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń! W zależności od ilości uczestników, grupa będzie najpierw realizować integrację w parku, a potem uda się na rafting, lub zostanie podzielona na dwie mniejsze grupy. Jedna grupa będzie realizować program w Parku Linowym, a druga w tym czasie będzie realizować rafting. Po czym nastąpi wymiana.


CATERING:

W trakcie zajęć grupowych proponujemy poczęstunek grillowy np.:> kiełbaski z rusztu, karczek z grilla, kaszanka z cebulką

> warzywa z grilla, oscypek z grilla

> ogórki kiszone, sałatka grillowa, pieczywo jasne, ciemne

> napoje: kawa, herbata, pepsi 0,5l/osoba, woda z cytryną 0,5l,

Po zakończeniu zajęć: piwo

 

 

Program WIEŻA MOCY + RAFTING na DUNAJCU

Czas trwania: ok.6 h
Miejsce realizacji: Krościenko n.D

Program opiera się o atrakcje z KATEGORII EXTREME znajdujące się na WIEŻY MOCY oraz na skorzystaniu z niesamowitej atrakcji PIENIN jaką jest RAFTING na Dunajcu. W zależności od ilości uczestników, grupa będzie najpierw realizować integrację w parku, a potem uda się na rafting, lub zostanie podzielona na dwie mniejsze grupy. Jedna grupa będzie realizować program w Parku Linowym, a druga w tym czasie będzie realizować rafting. Po czym nastąpi wymiana.

WIEŻA MOCY (jednorazowe wejście):

 • Skok na Wahadle BigSWING typu tandem
 • Skok swobodny QuickFlight z 13m
 • Kombinacja wspinaczkowa
 • Trasa Zjazdowa Zipline

RAFTING

Po szkoleniu teoretycznym, podziale na grupy oraz wyposażeniu każdego Uczestnika w kompletny sprzęt tj kask, kamizelkę, wiosło rozpoczyna się rafting. W trakcie raftingu nad bezpieczeństwem grupy czuwać będą Instruktorzy kajakarstwa górskiego. Spływ rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy.


CATERING:

W trakcie zajęć grupowych proponujemy poczęstunek grillowy np.:

> kiełbaski z rusztu, karczek z grilla, kaszanka z cebulką

> warzywa z grilla, oscypek z grilla

> ogórki kiszone, sałatka grillowa, pieczywo jasne, ciemne

> napoje: kawa, herbata, pepsi 0,5l/osoba, woda z cytryną 0,5l,

Po zakończeniu zajęć: piwo

 

 

PIKNIK RODZINNY FIRMOWY

Czas trwania: ok.5 – 7 h
Miejsce realizacji: Rytro, Krościenko n.D
Zapewniamy: atestowany sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, rolkę, kask), jednorazowe rękawiczki, opiekę certyfikowanych instruktorów, dla dzieci DYPLOMY i gadżety.

PROGRAM:

To propozycja dla zakładów pracy, które np. w ramach funduszu socjalnego, chcą zorganizować aktywny wyjazd dla swoich pracowników wraz z rodzinami. W ramach PIKNIKU, uczestnicy korzystają dowolnie z wszystkich atrakcji znajdujących się w parku. Park jest na wyłączność uczestników. Każdy korzysta z tego na co ma ochotę. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają Instruktorzy. W przypadku tras linowych uczestnicy najpierw zostaną ubrani w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę i kask), po czym udają się na szkolenie, gdzie pod okiem instruktora pokonają tzw. trasę treningową, na której nauczą się prawidłowego poruszania się po trasach wysokościowych. Dopiero wówczas udają się na wybraną trasę linową. Każdą atrakcję obsługuje Instruktor, którego zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo uczestników.

DLA MAŁYCH DZIECI

> STREFA JUNIORA-dla dzieci pow. 3 r.ż., plac zabaw skonstruowany w formie trasy linowej i poza funkcją rekreacyjną, pełni również funkcję rozwojową i dydaktyczną umożliwiającą naukę poprzez doświadczenie. Wszystkie atrakcje placu zabaw są zabezpieczone atestowanymi siatkami asekuracyjnymi.
> TRASA ŻÓŁTA-dla dzieci pow. 6 r.ż., min. 110 cm wzrostu, Trasa linowa składająca się z 12 przeszkód. Trasa zawieszona jest na wysokości 2 metrów.
>TRASA ZIELONA, NIEBIESKA-dla dzieci pow. 8 r.ż., min.130 cm wzrostu, najbardziej uniwersalna (długość ponad 200m). Trasa zlokalizowana na drzewach o wysokości 6 – 7 metrów nad poziomem gruntu, składająca się z 14 różnego rodzaju przeszkód i atrakcji.
> KULE WODNE- wodna atrakcja przeznaczona dla dzieci 
> BIGSWING- wahadło dla dzieci w wieku od 5 r.ż.

 

DLA STARSZYCH DZIECI I DOROSŁYCH

> TRASA LINOWA ZIELONA, NIEBIESKA 
> TRASA LINOWA CZERWONA-EXTREME, CZARNA
> TRASA ZJAZDOWA
> SKOK NA WAHADLE BIGSWING
> MINIGOLF- / Krościenko n/D/ 
> POWERFAN- / Krościenko n/D/

CATERING:

W trakcie trwania PIKNIKU proponujemy poczęstunek grillowy. Dla dorosłych dania grillowe np: kiełbaska, karczek, kaszanka.

 

 

 

 

 

ZIMOWA INTEGRACJA

Program SNOW WINTER

Czas trwania: ok.3-4 h

Miejsce realizacji: Park Linowy Rytro

 

To plenerowy program integracyjny dla grup, który przygotowany jest z myślą o dobrej zabawie.

Całość oparta jest o atrakcje zimowe. Zostaniecie podzieleni na drużyny.  Wybierzecie leadera oraz nazwę drużyny i okrzyk. Otrzymacie harmonogram czekających Was konkurencji opracowany w sposób zapewniający ciągłość realizacji zadań bez niepotrzebnych przerw. I do dzieła!

Nad całością czuwa Instruktor prowadzący, którego zadaniem jest pilnowanie całości oraz realizowanie założonych celów.

 

A będzie o co walczyć, zwycięska drużyna otrzyma PUCHAR i nagrody.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe DYPLOMY. 

Przykładowe KONKURENCJE:

 • ZJAZD PO ŚNIEGU NA BYLE CZYM
 • SANECZKOWY TOR PRZESZKÓD
 • NARTY WIELOOSOBOWE
 • RUROCIĄG, WIEŻA ZE SKRZYNEK
 • Skok na Wahadle BigSWING
 • PRZEJAZD ZIPLINE
 • WYŚCIG W SPODNIACH POTRÓJNYCH   

CATERING:

W trakcie integracji do dyspozycji uczestników będzie kawa, piwo grzane lub zimne (0,5l/ os.), herbata z pomarańczą i sokiem imbirowym

 

Program PARK LINOWY zimą

Czas trwania: 3 - 4 h  (czas uzależniony od ilości osób)
Miejsce realizacji: Rytro, Krościenko n.D
Zapewniamy: atestowany sprzęt asekuracyjny (pełną uprząż chroniącą korpus ciała, lonże, karabinki, rolkę, kask), jednorazowe rękawiczki, opiekę certyfikowanych instruktorów.

ATRAKCJE PROGRAMU   (3 do wyboru):

 • Trasa Zielona lub Niebieska
 • Trasa Czerwona Extreme
 • Trasa Czarna (dostępna tylko w Rytrze/
 • Trasa Zjazdowa 
 • Wahadło BigSWING
 • QuickFlight - Symulacja skoku spadochronowego (atrakcja dostępna tylko w Krościenku n/D)

Zapewniamy ognisko z możliwością pieczenie kiełbasek, grzane piwo lub wino, kawa/herbata.  

 

 

ZABAWA!!!

Jeżeli macie dość nudnych i monotonnych imprez i chcecie w końcu przeżyć coś co utkwi na długo w Waszej pamięci, zdecydujcie się na przyjazd do ABlandii!

 Nastawcie się na ekscytujący smak przygody oraz dobrą zabawę, gdyż u nas poczujecie prawdziwą dawkę adrenaliny!

 

ENERGIA!!!

Wędrując w koronach drzew na dużych wysokościach, chodząc po specjalnie zaprojektowanych kładkach, mostach linowych, możecie przeżyć niesamowitą przygodę!!! Czekają na Was niezapomniane przeżycia, wyzwania, o których nawet nie śmieliście marzyć!

MOC ADRENALINY!!!

Pragniecie ekstremalnych wrażeń?! Ogromne wahadło BigSWING z lotem nad potokiem oraz najdłuższy i najszybszy w tym terenie zjazd tyrolski, z lądowaniem w sieci pajęczej, Wam ich z pewnością dostarczą! To emocje w najczystszym wydaniu! Koniecznie musicie spróbować!

BIESIADA!!!

Lubicie taneczne zabawy? A może góralskie potańcówki przeplatane różnymi konkursami? Albo karaoke? Po zmaganiach terenowych nie ma nic lepszego, jak dobra, taneczna impreza! My Wam to zapewnimy!

 

POWODY DLA KTÓRYCH WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TEGO RODZAJU INTEGRACJĘ:

1. POPRAWA WSPÓŁPRACY POMIĘDZY ZESPOŁAMI W FIRMIE. Jeśli na co dzień jeden zespół w firmie nie może dogadać się z drugim, np. handlowcy z księgowymi- można zebrać ich w jednej drużynie, dać zadanie wymagające współpracy. Wspólny cel i dążenie do zwycięstwa spowoduje, że się lepiej poznają, będą ze sobą współpracować i przełamią się wzajemne uprzedzenia, co w przyszłości zaprocentuje lepszą komunikacją pomiędzy zespołami, a co za tym idzie zwiększa się efektywność w pracy.

2. STYMULACJA KREATYWNOŚCI PRACOWNIKÓW. Tego rodzaju zajęcia inspirują, motywują do działania, pomagają przełamać wewnętrzne bariery, dają uczucie spełnienia co skutkuje większym poziomem wydajności w pracy.

3. ZWIĘKSZENIE POZIOMU ENERGII I MOTYWACJI W CAŁEJ FIRMIE. Wyjazdy outdoorowe znakomicie podnoszą morale załogi, ludzie mają szanse zaobserwować, że potrafią radzić sobie z wyzwaniami, że pracują z ciekawymi ludźmi, że firma dba o swoich pracowników i inwestuje w nich.

 

 

ZGŁOSZENIA REZERWACYJNE

Po wyborze programu prosimy o zgłoszenie rezerwacji terminu pobytu na adres park@ablandia.pl wypełniając załączony formularz rezerwacji
FORMULARZ rezerwacyjny dla grup >>>

 

FORMULARZE

Aby w pełni przygotować się na przyjazd do naszego parku prosimy o zapoznanie się z regulaminem parku, wypełnienie oświadczenia przez uczestników oraz przywiezienie go na park. W ten sposób szybko i sprawnie można będzie rozpocząć zabawę na parku.
OŚWIADCZENIE dla osób pełnoletnich>>>

 

KONTAKT:

park@ablandia.pl
tel. 662-078-276

 

Pomocnicze PYTANIA

 

Czy zajęcia w Parku są bezpieczna?

Bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem! Wszystkie urządzenia są sprawdzane przed każdym otwarciem parku dla uczestników. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy ukończyli profesjonalne szkolenia.Zanim uczestnicy zabawy wejdą na trasy linowe, zostają wyposażeni w profesjonalny, atestowany sprzęt asekuracyjny (uprzęże pełne, lonże, karabinki, rolkę i kask) i przeszkoleni z zasad korzystania z parku. Następnie pod okiem instruktora pokonują tzw. trasę treningową, aby później bezpiecznie pokonywać przeszkody na znacznych wysokościach.

Jaki należy założyć ubiór?

Zalecamy ubranie wygodnych sportowych ubrań, butów sportowych lub sandałów sportowych (muszą mieć pasek wokół pięty, klapki są niedozwolone) i odpowiedni strój do pogody. Nie należy nosić biżuterii, takiej jak długie kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki itp. Należy również mieć związane włosy.

Czy programy można realizować w deszczowe dni?

Tak! Deszcz nie przeszkadza w realizacji programu. Trzeba tyko pamiętać o kurtce przeciwdeszczowej. Jedynie wichura i burza są czynnikami uniemożliwiającymi zabawę w parku.

Czy muszę być wysportowany aby wziąć udział w programie?

Nie musisz być olimpijczykiem aby bawić się u nas! Średnia sprawność fizyczna jest wystarczająca. Musisz tyko pokonać barierę psychiczną związaną z wejściem na wysokość. Trasy linowe są zróżnicowane pod względem ich trudności, tor łatwiejszy nie powinien więc sprawić Ci większych trudności.

Czy jest możliwość zapewnienia cateringu?

Tak oczywiście, w każdym parku znajduje się zaplecze gastronomiczne, na życzenie organizujemy również biesiady taneczne.

 

NAJLEPSZY WYJAZD INTEGRACYJNY MAŁOPOLSKA

ODLOTOWE IMPREZY INTEGRACYJNE W GÓRACH

FIRMOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE W GÓRACH

RAFTING DUNAJEC 

RAFTING PIENINY

IMPREZY INTEGRACYJNE PIENINY

IMPREZY INTEGRACYJNE W GÓRACH

IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM W GÓRACH

WYJAZD INTEGRACYJNY FIRMOWY

IMPREZY INTEGRACYJNE BESKIDY

IMPREZY INTEGRACYJNE OKOLICE KRAKOWA

INTEGRACJA W GÓRACH

ZIMOWA INTEGRACJA W GÓRACH

fajne miejsce na wyjazd integracyjny

gdzie jechać na wyjazd integracyjny